Rok 2017 - rok "OHNIVÉHO KOHOUTA"


 Tak nám znovu začne další rok. A opět se ptáme, co nám tento rok přinese.

Zajímá nás, jak na tom budeme ve všech třech oblastech, tedy zdraví, vztahy (partnerské, rodinné, kamarádské...) a finance, kam patří i naše zaměstnání a nebo podnikání.

Vše je však jen na Vás a jak se říká: „Jaký si to uděláš, takový to máš.“ Zdali budete pečovat o sebe, mít se rádi, a hlavně myslet také na sebe a ne se „rozdávat“ jen pro druhé. Svůj život máte skutečně ve svých rukou. Pokud chcete být šťastní, tak budete. Ale pokud pro to nic neuděláte, tak nebudete. Nelze se stále litovat a nechat se omezovat lidmi, kteří jsou sobečtí, egoističtí a chtěli by všemu a každému vládnout. Tyto lidi nezměníte, ale můžete se od nich oprostit, distancovat, nestýkat se s nimi. Oni už takoví jsou a nikdo to nezmění. To mohou změnit pouze oni sami.

Nikdo si nemůže vynucovat ani lásku. Když Vás nemá partner už rád, je sice dobré pro „záchranu“ něco - a třeba i hodně – udělat, ale když cítíte, že to k ničemu nevede, je lepší vztah ukončit. Budou však přicházet další nové vztahy, respektive partneři, se kterými to může „fungovat“. Stane se prostě to, co se stát má. Život pokračuje. Je to jako s odcházením ze života - někdo Vás navždy opustí, ale další se narodí.

V životě potkáte spoustu lidí dobrých a také špatných. Všichni mají ve Vašem životě svůj význam. Kdyby protiklady neexistovali, nevěděli bychom nikdo, co je pro nás dobré a co špatné.

V roce 2017 budete mít možnost změnit dost věcí k lepšímu. Čeká nás dost velká proměna. Lidé si začnou uvědomovat, co vlastně chtějí. Mnoho z nás půjde duchovní cestou, začnou se více otevírat světu. Egoistické chování některých lidí bude daleko intenzivnější. Naštěstí bude dost „vyslanců“, kteří budou šířit lásku a víru, budou sjednocovat lidi. Všichni asi cítíme, že je to zapotřebí.

Chraňte své rodiny a vše, co jste si v duchovní oblasti vybudovali. I nadále se vše bude nezdravě v našich životech zrychlovat. To nezastavíme. Ale „zastavit se můžeme v sobě“.

Dobro a zlo vždy budou spolu bojovat. To také nezměníme. Ale přispějte něčím na misku váhy dobra. Třeba malým dárkem „potřebným“. Můžete to dělat prostřednictvím nadací nebo přímo - zejména nemocným dětem nebo jejich rodičům. Nedělejte „věci“ bez přemýšlení, soustřeďte se na to, co děláte a nevytvářejte si v životě chaos. Jen tak se Vám může dařit žít podle Vašich přání a představ.

Život nám nabízí spoustu možností. Proto využívejte každé příležitosti, která se Vám naskytne, k tomu, abyste se stali „lepšími“. Budete pociťovat hodně energie ale i vyčerpání. To je energetická nerovnováha. V některých záležitostech radši „couvněte“, buďte tolerantní a nepouštějte se do konfliktů. Využijte svojí intuice. Vnitřní hlas Vám napoví, jak překonat tento rok bez větších překážek.

Podle čínského kalendáře to bude rok ohnivého kohouta. Podle tohoto kalendáře začíná dnem 28. ledna 2017 a končí dnem 15. února 2018. Kohout je symbolem odvahy a také bojovnosti. Proto bojujte!. Je velká šance se v tomto roce posunout vpřed...

 

Přeji Vám hodně zdraví, lásky, porozumění. Ať se Vám daří a splní vše, co si přejete.

S láskou a pokorou Vaše Marta

Publikováno 29.12.2016

neváhejte
mne
kontaktovat!

Nepřežívej, ale žij